Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2010) Adolfsbergs IK Gul
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2010) Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2008) Adolfsbergs IK Vit
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2008) Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2008) Adolfsbergs IK Gul
Adolfsbergs IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Adolfsbergs IK
Barkarö SK Pojkar 11 (födda 2008) Barkarö SK röd
BK Forward Pojkar 8 (födda 2011) BK Forward
BK Forward Pojkar 9 (födda 2010) BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 9 (födda 2010) BK Forward Gul
BK Sport Pojkar 10 (födda 2009) BK Sport Gul
BK Sport Pojkar 10 (födda 2009) BK Sport Svart
BK Sport Pojkar 14 (födda 2005) BK Sport
BK Trix Pojkar 13 (födda 2006) BK Trix
Bollstanäs SK Pojkar 10 (födda 2009) Bollstanäs SK P09 Grön
Bollstanäs SK Pojkar 10 (födda 2009) Bollstanäs SK P09 Gul
Borens IK Pojkar 11 (födda 2008) Borens IK
Borens IK Flickor 14 (födda 2005) Borens IK
Degerfors IF Ungdom Pojkar 10 (födda 2009) Degerfors IF Ungdom
Eneby BK Norrköping Pojkar 9 (födda 2010) Eneby BK Norrköping Lag 2
Eneby BK Norrköping Pojkar 9 (födda 2010) Eneby BK Norrköping Lag 4
Eneby BK Norrköping Pojkar 9 (födda 2010) Eneby BK Norrköping Lag 1
Eneby BK Norrköping Pojkar 9 (födda 2010) Eneby BK Norrköping Lag 3
Enköpings SK Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Enköpings SK F07
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011) Eskilstuna City FK 1
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011) Eskilstuna City FK 3
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011) Eskilstuna City FK 2
Eskilstuna City FK Pojkar 11 (födda 2008) Eskilstuna City FK P08
Eskilstuna Södra FF Pojkar 14 (födda 2005) Eskilstuna Södra FF
Fjugesta IF Pojkar 14 (födda 2005) Fjugesta IF
Forsby FF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Forsby FF /Kolsva IF
Forsby FF Flickor 14 (födda 2005) Forsby FF
Garphyttans IF Pojkar 8 (födda 2011) Garphyttans IF
Garphyttans IF Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Garphyttans IF
Garphyttans IF Flickor 14 (födda 2005) Garphyttans IF
Gideonsbergs IF Pojkar 9 (födda 2010) Gideonsbergs IF GIF Blå
Gideonsbergs IF Pojkar 9 (födda 2010) Gideonsbergs IF Vit
Gideonsbergs IF Pojkar 14 (födda 2005) Gideonsbergs IF Röd
Gideonsbergs IF Pojkar 14 (födda 2005) Gideonsbergs IF Blå
Gideonsbergs IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Gideonsbergs IF
Glanshammars IF Pojkar 10 (födda 2009) Glanshammars IF
Glanshammars IF Pojkar 11 (födda 2008) Glanshammars IF
Glanshammars IF Pojkar 12 (födda 2007) Glanshammars IF
Glanshammars IF Pojkar 13 (födda 2006) Glanshammars IF
Glanshammars IF Pojkar 14 (födda 2005) Glanshammars IF
Grythyttans IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Grythyttans IF
Götlunda IF Pojkar 12 (födda 2007) Götlunda IF PF0708
Hallstahammars SK FK Pojkar 9 (födda 2010) Hallstahammars SK FK 2
Hallstahammars SK FK Pojkar 9 (födda 2010) Hallstahammars SK FK 1
Hallstahammars SK FK Pojkar 10 (födda 2009) Hallstahammars SK FK Vit
Hallstahammars SK FK Pojkar 10 (födda 2009) Hallstahammars SK FK Röd
Hammarby IF Pojkar 9 (födda 2010) Hammarby IF
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Hampetorp Odensbackens IF
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Hampetorp Odensbackens IF
Hillringsberg IF Pojkar 8 (födda 2011) Hillringsberg IF
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2008) Hovsta IF
Hovsta IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Hovsta IF
Huddinge IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Huddinge IF 2
Huddinge IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Huddinge IF 1
Högsjö BK Pojkar 11 (födda 2008) Högsjö BK
IF Brommapojkarna Pojkar 12 (födda 2007) IF Brommapojkarna
IFK Hallsberg FK Pojkar 7 (födda 2012) IFK Hallsberg FK Vit
IFK Hallsberg FK Pojkar 7 (födda 2012) IFK Hallsberg FK Röd
IFK Hallsberg FK Pojkar 7 (födda 2012) IFK Hallsberg FK Blå
IFK Hallsberg FK Pojkar 8 (födda 2011) IFK Hallsberg FK Vit
IFK Hallsberg FK Pojkar 9 (födda 2010) IFK Hallsberg FK Vit
IFK Hallsberg FK Pojkar 9 (födda 2010) IFK Hallsberg FK Blå
IFK Hallsberg FK Pojkar 9 (födda 2010) IFK Hallsberg FK Röd
IFK Hallsberg FK Pojkar 10 (födda 2009) IFK Hallsberg FK Röd
IFK Hallsberg FK Pojkar 10 (födda 2009) IFK Hallsberg FK Blå
IFK Hallsberg FK Pojkar 11 (födda 2008) IFK Hallsberg FK
IFK Hallsberg FK Pojkar 12 (födda 2007) IFK Hallsberg FK
IFK Hallsberg FK Pojkar 13 (födda 2006) IFK Hallsberg FK Blå
IFK Hallsberg FK Pojkar 13 (födda 2006) IFK Hallsberg FK Vit
IFK Hallsberg FK Flickor 8-9 (födda 2010-2011) IFK Hallsberg FK Blå
IFK Hallsberg FK Flickor 8-9 (födda 2010-2011) IFK Hallsberg FK Vit
IFK Hallsberg FK Flickor 10-11 (födda 2008-2009) IFK Hallsberg FK
IFK Hallsberg FK Flickor 12-13 (födda 2006-2007) IFK Hallsberg FK
IFK Hallsberg FK Flickor 14 (födda 2005) IFK Hallsberg FK
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2011) IFK Kumla Röd
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2011) IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2010) IFK Kumla Blå
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2010) IFK Kumla Röd
IFK Kumla Flickor 8-9 (födda 2010-2011) IFK Kumla 2
IFK Kumla Flickor 8-9 (födda 2010-2011) IFK Kumla 1
IFK Kumla Flickor 10-11 (födda 2008-2009) IFK Kumla Röd
IFK Kumla Flickor 10-11 (födda 2008-2009) IFK Kumla Vit
IFK Kumla Flickor 12-13 (födda 2006-2007) IFK Kumla
IFK Kumla Flickor 14 (födda 2005) IFK Kumla
IFK Lindesberg Pojkar 8 (födda 2011) IFK Lindesberg 2
IFK Lindesberg Pojkar 8 (födda 2011) IFK Lindesberg 1
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2008) IFK Motala 1
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2008) IFK Motala 2
IFK Motala Pojkar 12 (födda 2007) IFK Motala 2
IFK Motala Pojkar 12 (födda 2007) IFK Motala 1
IFK Vaxholm Flickor 14 (födda 2005) IFK Vaxholm
IK Oden Pojkar 11 (födda 2008) IK Oden
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2011) IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2010) IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2010) IK Sturehov Blå
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2010) IK Sturehov Vit
IK Sturehov Pojkar 13 (födda 2006) IK Sturehov
IK Sturehov Pojkar 14 (födda 2005) IK Sturehov
IK Östria Lambohov Pojkar 13 (födda 2006) IK Östria Lambohov
Karlskoga SK Pojkar 9 (födda 2010) Karlskoga SK P9 Lag 1
Karlskoga SK Pojkar 10 (födda 2009) Karlskoga SK P09
Karlskoga SK Pojkar 11 (födda 2008) Karlskoga SK KSK vit
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012) Karlslunds IF HFK 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012) Karlslunds IF HFK 3
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012) Karlslunds IF HFK 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 13 (födda 2006) Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 13 (födda 2006) Karlslunds IF HFK U13
Katrineholms AIK Pojkar 14 (födda 2005) Katrineholms AIK P05/06
KB Karlskoga Pojkar 10 (födda 2009) KB Karlskoga 4
KB Karlskoga Pojkar 10 (födda 2009) KB Karlskoga 3
KIF Örebro DFF F06 Flickor 12-13 (födda 2006-2007) KIF Örebro DFF F06
Kils AIK Pojkar 9 (födda 2010) Kils AIK Vit
Kils AIK Pojkar 9 (födda 2010) Kils AIK Röd
Kolsva IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Kolsva IF /Forsby FF
Kungsörs BK Pojkar 10 (födda 2009) Kungsörs BK 1
Kungsörs BK Pojkar 10 (födda 2009) Kungsörs BK 2
Kälvesta IOFF FK Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Kälvesta IOFF FK
Laxå IF Pojkar 9 (födda 2010) Laxå IF
Laxå IF Pojkar 12 (födda 2007) Laxå IF
Lekeberg United Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Lekeberg United
Lillån FK Pojkar 12 (födda 2007) Lillån FK
Lillån FK Pojkar 14 (födda 2005) Lillån FK P05
Lillån FK Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Lillån FK F10/11
Linköpings FF Ungdom Pojkar 12 (födda 2007) Linköpings FF Ungdom
Mariebergs IK Pojkar 8 (födda 2011) Mariebergs IK vit
Mariebergs IK Pojkar 8 (födda 2011) Mariebergs IK blå
Mariebergs IK Pojkar 13 (födda 2006) Mariebergs IK
Mariebergs IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Mariebergs IK
Mariestads BK Pojkar 11 (födda 2008) Mariestads BK 2
Mariestads BK Pojkar 11 (födda 2008) Mariestads BK 1
Mariestads BK Pojkar 12 (födda 2007) Mariestads BK
Mjölby AI FF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Mjölby AI FF MAI
Mjölby Södra IF Pojkar 10 (födda 2009) Mjölby Södra IF
Mjölby Turabdin FC Pojkar 14 (födda 2005) Mjölby Turabdin FC
Mosjö SK Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Mosjö SK
Nora BK Pojkar 8 (födda 2011) Nora BK
Nora BK Pojkar 12 (födda 2007) Nora BK
Nora BK Pojkar 13 (födda 2006) Nora BK
Pålsboda GoiF Pojkar 10 (födda 2009) Pålsboda GoIF
Rynninge IK Pojkar 11 (födda 2008) Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Rynninge IK F06
Sala FF Pojkar 14 (födda 2005) Sala FF
Skiljebo SK Flickor 14 (födda 2005) Skiljebo SK
Skogstorps GOIF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Skogstorps GOIF
Skyllbergs IK Pojkar 8 (födda 2011) Skyllbergs IK
Skyllbergs IK Pojkar 14 (födda 2005) Skyllbergs IK
Skärblacka IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Skärblacka IF
Smedby AIS Pojkar 10 (födda 2009) Smedby AIS
Triangelns IK Pojkar 14 (födda 2005) Triangelns IK
Vikingstad SK Pojkar 14 (födda 2005) Vikingstad SK
Vretstorps IF Pojkar 12 (födda 2007) Vretstorps IF
Västerås BK 30 Flickor 12-13 (födda 2006-2007) Västerås BK 30
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2008) Västerås IK
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2005) Västerås IK
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012) Yxhults IK 3
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012) Yxhults IK 1
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012) Yxhults IK 2
Yxhults IK Pojkar 9 (födda 2010) Yxhults IK
Yxhults IK Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Yxhults IK
Yxhults IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Yxhults IK
ÄST/Skogstorp Flickor 14 (födda 2005) ÄST/Skogstorp
Örebro SK Ungdom Pojkar 14 (födda 2005) Örebro SK Ungdom P05 Röd
Örebro SK Ungdom Flickor 10-11 (födda 2008-2009) Örebro SK Ungdom F09
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 7 (födda 2012) Örebro Syrianska IF Ungdom röd
Örebro Syrianska IF Ungdom Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Örebro Syrianska IF Ungdom Gul
Örebro Syrianska IF Ungdom Flickor 8-9 (födda 2010-2011) Örebro Syrianska IF Ungdom Röd
Östra Almby FK Pojkar 8 (födda 2011) Östra Almby FK 1
Östra Almby FK Pojkar 8 (födda 2011) Östra Almby FK 2
IFK Hallsberg Ullmax