Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 9 (födda 2010)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 9 (födda 2010)
Adolfsbergs IK Vit Pojkar 11 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 11 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 11 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Barkarö SK röd Pojkar 11 (födda 2008)
BK Forward Pojkar 8 (födda 2011)
BK Forward Svart Pojkar 9 (födda 2010)
BK Forward Gul Pojkar 9 (födda 2010)
BK Sport Gul Pojkar 10 (födda 2009)
BK Sport Svart Pojkar 10 (födda 2009)
BK Sport Pojkar 14 (födda 2005)
BK Trix Pojkar 13 (födda 2006)
Bollstanäs SK P09 Grön Pojkar 10 (födda 2009)
Bollstanäs SK P09 Gul Pojkar 10 (födda 2009)
Borens IK Pojkar 11 (födda 2008)
Borens IK Flickor 14 (födda 2005)
Degerfors IF Ungdom Pojkar 10 (födda 2009)
Eneby BK Norrköping Lag 2 Pojkar 9 (födda 2010)
Eneby BK Norrköping Lag 4 Pojkar 9 (födda 2010)
Eneby BK Norrköping Lag 1 Pojkar 9 (födda 2010)
Eneby BK Norrköping Lag 3 Pojkar 9 (födda 2010)
Enköpings SK F07 Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011)
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011)
Eskilstuna City FK Pojkar 8 (födda 2011)
Eskilstuna City FK P08 Pojkar 11 (födda 2008)
Eskilstuna Södra FF Pojkar 14 (födda 2005)
Fjugesta IF Pojkar 14 (födda 2005)
Forsby FF /Kolsva IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Forsby FF Flickor 14 (födda 2005)
Garphyttans IF Pojkar 8 (födda 2011)
Garphyttans IF Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Garphyttans IF Flickor 14 (födda 2005)
Gideonsbergs IF GIF Blå Pojkar 9 (födda 2010)
Gideonsbergs IF Vit Pojkar 9 (födda 2010)
Gideonsbergs IF Röd Pojkar 14 (födda 2005)
Gideonsbergs IF Blå Pojkar 14 (födda 2005)
Gideonsbergs IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Gideonsbergs IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Glanshammars IF Pojkar 10 (födda 2009)
Glanshammars IF Pojkar 11 (födda 2008)
Glanshammars IF Pojkar 12 (födda 2007)
Glanshammars IF Pojkar 13 (födda 2006)
Glanshammars IF Pojkar 14 (födda 2005)
Grythyttans IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Götlunda IF PF0708 Pojkar 12 (födda 2007)
Hallstahammars SK FK Pojkar 9 (födda 2010)
Hallstahammars SK FK Pojkar 9 (födda 2010)
Hallstahammars SK FK Vit Pojkar 10 (födda 2009)
Hallstahammars SK FK Röd Pojkar 10 (födda 2009)
Hammarby IF Pojkar 9 (födda 2010)
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Hillringsberg IF Pojkar 8 (födda 2011)
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2008)
Hovsta IF Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Huddinge IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Huddinge IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Högsjö BK Pojkar 11 (födda 2008)
IF Brommapojkarna Pojkar 12 (födda 2007)
IFK Hallsberg FK Vit Pojkar 7 (födda 2012)
IFK Hallsberg FK Röd Pojkar 7 (födda 2012)
IFK Hallsberg FK Blå Pojkar 7 (födda 2012)
IFK Hallsberg FK Vit Pojkar 8 (födda 2011)
IFK Hallsberg FK Vit Pojkar 9 (födda 2010)
IFK Hallsberg FK Blå Pojkar 9 (födda 2010)
IFK Hallsberg FK Röd Pojkar 9 (födda 2010)
IFK Hallsberg FK Röd Pojkar 10 (födda 2009)
IFK Hallsberg FK Blå Pojkar 10 (födda 2009)
IFK Hallsberg FK Pojkar 11 (födda 2008)
IFK Hallsberg FK Pojkar 12 (födda 2007)
IFK Hallsberg FK Blå Pojkar 13 (födda 2006)
IFK Hallsberg FK Vit Pojkar 13 (födda 2006)
IFK Hallsberg FK Blå Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
IFK Hallsberg FK Vit Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
IFK Hallsberg FK Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
IFK Hallsberg FK Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
IFK Hallsberg FK Flickor 14 (födda 2005)
IFK Kumla Röd Pojkar 8 (födda 2011)
IFK Kumla Vit Pojkar 8 (födda 2011)
IFK Kumla Blå Pojkar 9 (födda 2010)
IFK Kumla Röd Pojkar 9 (födda 2010)
IFK Kumla Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
IFK Kumla Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
IFK Kumla Röd Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
IFK Kumla Vit Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
IFK Kumla Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
IFK Kumla Flickor 14 (födda 2005)
IFK Lindesberg Pojkar 8 (födda 2011)
IFK Lindesberg Pojkar 8 (födda 2011)
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2008)
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2008)
IFK Motala Pojkar 12 (födda 2007)
IFK Motala Pojkar 12 (födda 2007)
IFK Vaxholm Flickor 14 (födda 2005)
IK Oden Pojkar 11 (födda 2008)
IK Sturehov Röd Pojkar 8 (födda 2011)
IK Sturehov Röd Pojkar 9 (födda 2010)
IK Sturehov Blå Pojkar 9 (födda 2010)
IK Sturehov Vit Pojkar 9 (födda 2010)
IK Sturehov Pojkar 13 (födda 2006)
IK Sturehov Pojkar 14 (födda 2005)
IK Östria Lambohov Pojkar 13 (födda 2006)
Karlskoga SK P9 Lag 1 Pojkar 9 (födda 2010)
Karlskoga SK P09 Pojkar 10 (födda 2009)
Karlskoga SK KSK vit Pojkar 11 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2012)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 13 (födda 2006)
Karlslunds IF HFK U13 Pojkar 13 (födda 2006)
Katrineholms AIK P05/06 Pojkar 14 (födda 2005)
KB Karlskoga Pojkar 10 (födda 2009)
KB Karlskoga Pojkar 10 (födda 2009)
KIF Örebro DFF F06 Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Kils AIK Vit Pojkar 9 (födda 2010)
Kils AIK Röd Pojkar 9 (födda 2010)
Kolsva IF /Forsby FF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Kungsörs BK Pojkar 10 (födda 2009)
Kungsörs BK Pojkar 10 (födda 2009)
Kälvesta IOFF FK Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Laxå IF Pojkar 9 (födda 2010)
Laxå IF Pojkar 12 (födda 2007)
Lekeberg United Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Lillån FK Pojkar 12 (födda 2007)
Lillån FK P05 Pojkar 14 (födda 2005)
Lillån FK F10/11 Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Linköpings FF Ungdom Pojkar 12 (födda 2007)
Mariebergs IK vit Pojkar 8 (födda 2011)
Mariebergs IK blå Pojkar 8 (födda 2011)
Mariebergs IK Pojkar 13 (födda 2006)
Mariebergs IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Mariestads BK Pojkar 11 (födda 2008)
Mariestads BK Pojkar 11 (födda 2008)
Mariestads BK Pojkar 12 (födda 2007)
Mjölby AI FF MAI Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Mjölby Södra IF Pojkar 10 (födda 2009)
Mjölby Turabdin FC Pojkar 14 (födda 2005)
Mosjö SK Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Nora BK Pojkar 8 (födda 2011)
Nora BK Pojkar 12 (födda 2007)
Nora BK Pojkar 13 (födda 2006)
Pålsboda GoiF Pojkar 10 (födda 2009)
Rynninge IK Pojkar 11 (födda 2008)
Rynninge IK F06 Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Sala FF Pojkar 14 (födda 2005)
Skiljebo SK Flickor 14 (födda 2005)
Skogstorps GOIF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Skyllbergs IK Pojkar 8 (födda 2011)
Skyllbergs IK Pojkar 14 (födda 2005)
Skärblacka IF Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Smedby AIS Pojkar 10 (födda 2009)
Triangelns IK Pojkar 14 (födda 2005)
Vikingstad SK Pojkar 14 (födda 2005)
Vretstorps IF Pojkar 12 (födda 2007)
Västerås BK 30 Flickor 12-13 (födda 2006-2007)
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2008)
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2005)
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012)
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012)
Yxhults IK Pojkar 7 (födda 2012)
Yxhults IK Pojkar 9 (födda 2010)
Yxhults IK Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Yxhults IK Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
ÄST/Skogstorp Flickor 14 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom P05 Röd Pojkar 14 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom F09 Flickor 10-11 (födda 2008-2009)
Örebro Syrianska IF Ungdom röd Pojkar 7 (födda 2012)
Örebro Syrianska IF Ungdom Gul Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd Flickor 8-9 (födda 2010-2011)
Östra Almby FK Pojkar 8 (födda 2011)
Östra Almby FK Pojkar 8 (födda 2011)