Detta är resultaten från Transtenscupen 2018. Se de senaste resultaten från Transtenscupen 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 8 (födda 2010)
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 8 (födda 2010)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 9 (födda 2009)
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 9 (födda 2009)
Adolfsbergs IK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Adolfsbergs IK F09-10 Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
Adolfsbergs IK Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Barkarö SK Pojkar 10 (födda 2008)
Barkarö SK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Barkarö SK Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
BK Forward Pojkar 8 (födda 2010)
BK Trix Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Danmarks IF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Degerfors IF Ungdom Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Forsby FF F06 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Forsby FF F05 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Gideonsbergs IF Vit Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Gideonsbergs IF Blå Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Glanshammars IF Lag 1 Pojkar 10 (födda 2008)
Glanshammars IF Lag 2 Pojkar 10 (födda 2008)
Glanshammars IF P07 Pojkar 11 (födda 2007)
Glanshammars IF P06 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Hammarby IF P09:22 Pojkar 9 (födda 2009)
Hammarö FK Vit Pojkar 11 (födda 2007)
Hammarö FK Röd Pojkar 11 (födda 2007)
Hovsta IF Pojkar 9 (födda 2009)
Hovsta IF Pojkar 10 (födda 2008)
Hovsta IF Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Hovsta IF Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Huddinge IF Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
IF Eker Örebro Lag 2 Pojkar 8 (födda 2010)
IF Eker Örebro Lag 1 Pojkar 8 (födda 2010)
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2009)
IF Eker Örebro Pojkar 10 (födda 2008)
IF Eker Örebro Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg Blå Pojkar 8 (födda 2010)
IFK Hallsberg Vit Pojkar 8 (födda 2010)
IFK Hallsberg Vit Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Hallsberg Blå Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Hallsberg Pojkar 10 (födda 2008)
IFK Hallsberg Pojkar 11 (födda 2007)
IFK Hallsberg P05 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg P06 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg F2010-11 Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
IFK Hallsberg F08-09 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
IFK Hallsberg F07 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
IFK Hallsberg F05-06 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Hjo Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IF Kil Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
IFK Kumla Vit Pojkar 8 (födda 2010)
IFK Kumla Blå Pojkar 8 (födda 2010)
IFK Kumla Vit Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Kumla Blå Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Kumla Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Kumla F07/08 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Mariestad Blå Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Motala Pojkar 10 (födda 2008)
IFK Nyköping F06 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
IFK Wreta Kloster Pojkar 10 (födda 2008)
IK Sturehov Vit Pojkar 8 (födda 2010)
IK Sturehov Röd Pojkar 8 (födda 2010)
IK Sturehov Blå Pojkar 8 (födda 2010)
IK Sturehov Vit Pojkar 9 (födda 2009)
IK Sturehov Gul Pojkar 9 (födda 2009)
IK Sturehov Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
IK Sturehov Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
Karlskoga SK Pojkar 10 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 10 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Vit Pojkar 10 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 10 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK P05 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
KB Karlskoga Lag 1 Pojkar 9 (födda 2009)
KB Karlskoga Lag 2 Pojkar 9 (födda 2009)
KIF Örebro DFF F07 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
KIF Örebro DFF F08 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
KIF Örebro DFF F06 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
KIF Örebro DFF F05 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Laxå IF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Lekebergs IF Pojkar 10 (födda 2008)
Lillån FK Pojkar 9 (födda 2009)
Lillån FK Vit Pojkar 10 (födda 2008)
Lillån FK Grön Pojkar 10 (födda 2008)
Lillån FK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Linköpings FF Ungdom Pojkar 11 (födda 2007)
Ludvika FK Pojkar 10 (födda 2008)
Mariebergs IK Vit Pojkar 8 (födda 2010)
Mariebergs IK Blå Pojkar 8 (födda 2010)
Mariebergs IK P12 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Mariestads BK Pojkar 10 (födda 2008)
Mjölby AI FF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Mjölby AI FF Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Mjölby AI FF Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Mjölby AI FF Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Mjölby Södra IF Pojkar 9 (födda 2009)
Mosjö SK F07/08 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Motala AIF P13 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Motala AIF P12 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Nora BK Pojkar 11 (födda 2007)
Norrstrands IF Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Nyköpings BIS Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Pålsboda GOIF Pojkar 8 (födda 2010)
Pålsboda GOIF Pojkar 9 (födda 2009)
Pålsboda GOIF Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
Rimforsa IF Pojkar 10 (födda 2008)
Rynninge IK Blå Pojkar 10 (födda 2008)
Rynninge IK Vit Pojkar 10 (födda 2008)
Rynninge IK Blå Pojkar 11 (födda 2007)
Rynninge IK Vit Pojkar 11 (födda 2007)
Rynninge IK F06 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Råda BK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Råda BK Grön Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Råda BK Vit Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Rävåsens IK F07 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Rælingen FK La Liga Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Rælingen FK Premier L. Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Sala FF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Skogstorps GOIF Pojkar 8 (födda 2010)
Skogstorps GOIF Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Skyllbergs IK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Skärblacka IF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Skärblacka IF Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Sköllersta IF Pojkar 11 (födda 2007)
Stureby SK F05 Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Säffle FF/SK Sifhälla Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Tallboda IF Vit Pojkar 11 (födda 2007)
Tallkrogens IF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Trollhättans FK /HIS Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
Trollhättans FK /HIS Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Ulvåkers IF Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Vega FC Pojkar 8 (födda 2010)
Vikingstad SK Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Västerås BK30 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Västerås BK 30 Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Västerås IK Lag Gul Pojkar 10 (födda 2008)
Västerås IK LAG Svart Pojkar 10 (födda 2008)
Yxhults IK Flickor 8-9 (födda 2009-2010)
Ärla/Stenkvista ÄST Flickor 12-13 (födda 2005-2006)
Örebro SK Ungdom Vit Lag 2 Pojkar 11 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Vit Lag 1 Pojkar 11 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom P06 Vit Pojkar 12-13 (födda 2005-2006)
Örebro Syrianska IF Ungdom Röd Pojkar 8 (födda 2010)
Örebro Syrianska IF Ungdom F08 Flickor 10-11 (födda 2007-2008)
Östansbo IS Pojkar 9 (födda 2009)
IFK Hallsberg Ullmax Intersport Hallsbergs kommun Laget.se