Detta är resultaten från Transtenscupen 2016. Se de senaste resultaten från Transtenscupen 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Adolfsbergs IK Pojkar 8 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Pojkar 8 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007)
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007)
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2005)
Adolfsbergs IK Övre Lag 1 Pojkar 12 (födda 2004)
Adolfsbergs IK Övre Lag 2 Pojkar 12 (födda 2004)
Adolfsbergs IK Flickor 7-8 (födda 2008-2009)
Adolfsbergs IK Flickor 9 (födda 2007)
Adolfsbergs IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Adolfsbergs IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2007)
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2007)
Arboga Södra IF Pojkar 10 (födda 2006)
Arboga Södra IF Pojkar 10 (födda 2006)
Barkarö SK Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
BK Forward Pojkar 7 (födda 2009)
BK Forward Lundby Pojkar 9 (födda 2007)
BK Forward Lundby Pojkar 10 (födda 2006)
BK Forward Pojkar 11 (födda 2005)
BK SPORT Pojkar 8 (födda 2008)
BK SPORT Pojkar 11 (födda 2005)
BK SPORT Pojkar 11 (födda 2005)
Borensbergs IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Dala-Floda IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Degerfors if ungdom Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Deje ik Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Deje ik Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Dingtuna GIF F05/06 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2004)
Eskilstuna Södra FF Pojkar 11 (födda 2005)
Eskilstuna Södra FF Pojkar 12 (födda 2004)
FBK Karlstad P05-4 Pojkar 11 (födda 2005)
FC Djursholm Pojkar 10 (födda 2006)
FC Djursholm F04 Vit Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Forsby FF F05 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Forsby FF F06 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Gideonsbergs IF Pojkar 12 (födda 2004)
Gideonsbergs IF Flickor 9 (födda 2007)
Gideonsbergs IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Gideonsbergs IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Glanshammar/Lillkyrka Pojkar 12 (födda 2004)
Glanshammar/Lillkyrka IF Pojkar 11 (födda 2005)
Glanshammars IF Pojkar 9 (födda 2007)
Glanshammars IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Habo IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Hammarby IF Pojkar 9 (födda 2007)
Hammarby IF Pojkar 10 (födda 2006)
Hammarby IF P07 Lag 6 Pojkar 10 (födda 2006)
Hammarö FK Pojkar 9 (födda 2007)
Hammarö FK Pojkar 9 (födda 2007)
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 9 (födda 2007)
Hanvikens SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2008)
Hovsta IF Pojkar 9 (födda 2007)
Hovsta IF Pojkar 10 (födda 2006)
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2005)
Hovsta IF Flickor 7-8 (födda 2008-2009)
Hovsta IF Flickor 9 (födda 2007)
Huddinge IF Pojkar 12 (födda 2004)
Hällestad fotboll Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IF Brommapojkarna F03:2 Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IF Eker Örebro Pojkar 8 (födda 2008)
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2007)
IF Eker Örebro Pojkar 10 (födda 2006)
IFK Askersund Pojkar 9 (födda 2007)
IFK Askersund Pojkar 10 (födda 2006)
IFK Askersund Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Askersund Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
IFK Askersund Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2009)
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2009)
IFK Hallsberg Lag 1 Pojkar 8 (födda 2008)
IFK Hallsberg Lag 2 Pojkar 8 (födda 2008)
IFK Hallsberg Pojkar 9 (födda 2007)
IFK Hallsberg Pojkar 10 (födda 2006)
IFK Hallsberg Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Hallsberg Pojkar 12 (födda 2004)
IFK Hallsberg F05 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg F06-07 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg F03-04 Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IFK Haninge P09:4 Pojkar 7 (födda 2009)
IF Kil Flickor 9 (födda 2007)
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2009)
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2009)
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008)
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008)
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008)
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2007)
IFK Mariefred Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Mariefred Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
IFK Mariestad Pojkar 9 (födda 2007)
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Motala Pojkar 10 (födda 2006)
IFK Motala Pojkar 10 (födda 2006)
IFK Norrköping Vit Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Norrköping Röd Pojkar 11 (födda 2005)
IFK Norrköping Pojkar 12 (födda 2004)
IF Tunabro Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IK Oden Pojkar 8 (födda 2008)
IK Sleipner Pojkar 11 (födda 2005)
IK Sleipner Pojkar 11 (födda 2005)
IK Standard/ÄST Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2008)
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2006)
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2006)
IK Sturehov Lag 1 Pojkar 11 (födda 2005)
IK Sturehov Lag 2 Pojkar 11 (födda 2005)
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2004)
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2004)
IK Sturehov Flickor 9 (födda 2007)
IK Sturehov Flickor 9 (födda 2007)
Ik Östria Lambohov Pojkar 10 (födda 2006)
Islingby IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Karle IF Pojkar 12 (födda 2004)
Karlskoga SK Pojkar 11 (födda 2005)
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2004)
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Lag 1 Pojkar 9 (födda 2007)
Karlslunds IF HFK Lag 3 Pojkar 9 (födda 2007)
Karlslunds IF HFK Lag 2 Pojkar 9 (födda 2007)
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 (födda 2006)
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 (födda 2006)
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (födda 2005)
Karlslunds IF HFK Röd Pojkar 12 (födda 2004)
Karlslunds IF HFK P05 Pojkar 12 (födda 2004)
Karlslunds IF HFK Blå Pojkar 12 (födda 2004)
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2008)
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2008)
KB Karlskoga Blå Pojkar 9 (födda 2007)
KB Karlskoga Gul Pojkar 9 (födda 2007)
KIF Örebro DFF Flickor 7-8 (födda 2008-2009)
KIF Örebro DFF Flickor 9 (födda 2007)
KIF Örebro DFF F05 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Knivsta IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Kopparbergs BK Pojkar 9 (födda 2007)
Krokeks IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Köping FF Pojkar 10 (födda 2006)
Köping FF Pojkar 10 (födda 2006)
Laxå IF Pojkar 8 (födda 2008)
Laxå IF Pojkar 10 (födda 2006)
Laxå IF Pojkar 11 (födda 2005)
Lekebergs if Pojkar 7 (födda 2009)
Lekebergs if Pojkar 11 (födda 2005)
Lillån Fk Pojkar 9 (födda 2007)
Lillån Fk Flickor 7-8 (födda 2008-2009)
Lillån Fk Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Lillån Fk Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Linköping Kenty Svart Pojkar 9 (födda 2007)
Linköping Kenty Vit Pojkar 9 (födda 2007)
LSW IF Pojkar 12 (födda 2004)
Ludvika FK Lag 1 Pojkar 8 (födda 2008)
Ludvika FK Lag 2 Pojkar 8 (födda 2008)
Ludvika FK Pojkar 12 (födda 2004)
Mariebergs IK Pojkar 9 (födda 2007)
Mariebergs IK Pojkar 10 (födda 2006)
Mariestads BK Pojkar 10 (födda 2006)
Mjölby AI FF Pojkar 11 (födda 2005)
Mjölby AI FF Pojkar 12 (födda 2004)
Mosjö SK Pojkar 8 (födda 2008)
Motala AIF Pojkar 12 (födda 2004)
Norrby IK Pojkar 9 (födda 2007)
Nyköpings BIS Pojkar 9 (födda 2007)
Nyköpings BIS Lag 1 Flickor 9 (födda 2007)
Pålsboda/Sköllersta Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2007)
Rynninge IK Pojkar 10 (födda 2006)
Rynninge IK Pojkar 11 (födda 2005)
Rynninge IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Rynninge IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Rælingen FK, Norge Pojkar 10 (födda 2006)
Rælingen FK, Norge Pojkar 10 (födda 2006)
Rælingen FK, Norge Pojkar 11 (födda 2005)
Sk91 Pojkar 9 (födda 2007)
Skiljebo SK Pojkar 12 (födda 2004)
Skiljebo SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Skinnskattebergs SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Skyllbergs Ik Pojkar 11 (födda 2005)
Skärblacka IF Pojkar 10 (födda 2006)
Skärblacka IF F06-07 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Sköllersta IF Pojkar 10 (födda 2006)
SMÅ IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Sollentuna FK Pojkar 12 (födda 2004)
Syrianska IF Pojkar 9 (födda 2007)
Säffle FF/SK Sifhälla F05 Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Säters IF FK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Triangelns IK Svart Pojkar 10 (födda 2006)
Triangelns IK Grön Pojkar 10 (födda 2006)
Triangelns IK Svart Pojkar 11 (födda 2005)
Triangelns IK Grön Pojkar 11 (födda 2005)
Täby FK Norra Pojkar 12 (födda 2004)
Ulvsby IF Pojkar 10 (födda 2006)
Ulvåkers IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Vik Pojkar 8 (födda 2008)
Vikingstad SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Vingåkers IF Pojkar 10 (födda 2006)
Västerås BK30 Pojkar 12 (födda 2004)
Västerås BK30 Flickor 9 (födda 2007)
Västerås BK30 Flickor 9 (födda 2007)
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2004)
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2004)
Västerås SK Pojkar 11 (födda 2005)
Yxhults IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Älvsjö AIK Pojkar 11 (födda 2005)
Älvsjö AIK Pojkar 12 (födda 2004)
Älvsjö AIK FF Pojkar 12 (födda 2004)
Örebro SK Söder Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Örebro SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2009)
Örebro SK Ungdom Svart Pojkar 8 (födda 2008)
Örebro SK Ungdom Vit Pojkar 9 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Svart Lag 2 Pojkar 9 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Svart Lag 1 Pojkar 9 (födda 2007)
Örebro SK Ungdom Svart Pojkar 11 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom Röd Pojkar 11 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom Flickor 10-11 (födda 2005-2006)
Örebro Syrianska IF P2010 Pojkar 7 (födda 2009)
Örebro Syrianska IF Pojkar 8 (födda 2008)
Örebro Syrianska IF Pojkar 10 (födda 2006)
Östansbo IS Pojkar 9 (födda 2007)
Östansbo IS Flickor 12-13 (födda 2003-2004)
Östansjö IF Pojkar 8 (födda 2008)
Östra almby FK Pojkar 7 (födda 2009)
IFK Hallsberg Ullmax Intersport Hallsbergs kommun Laget.se