Sie sehen die Ergebnisse der Transtenscupen 2016. Zu den aktuellen Ergebnissen der Transtenscupen 2018 gelangen Sie hier:.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsbergs IK Pojkar 8 (födda 2008) Adolfsbergs IK 2
Adolfsbergs IK Pojkar 8 (födda 2008) Adolfsbergs IK 1
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007) Adolfsbergs IK 3
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007) Adolfsbergs IK 1
Adolfsbergs IK Pojkar 9 (födda 2007) Adolfsbergs IK 2
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2005) Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Pojkar 12 (födda 2004) Adolfsbergs IK Övre Lag 1
Adolfsbergs IK Pojkar 12 (födda 2004) Adolfsbergs IK Övre Lag 2
Adolfsbergs IK Flickor 7-8 (födda 2008-2009) Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 9 (födda 2007) Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Adolfsbergs IK
Adolfsbergs IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Adolfsbergs IK
Älvsjö AIK Pojkar 11 (födda 2005) Älvsjö AIK
Älvsjö AIK Pojkar 12 (födda 2004) Älvsjö AIK 1
Älvsjö AIK FF Pojkar 12 (födda 2004) Älvsjö AIK FF
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2007) Arboga Södra IF 1
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2007) Arboga Södra IF 2
Arboga Södra IF Pojkar 10 (födda 2006) Arboga Södra IF 1
Arboga Södra IF Pojkar 10 (födda 2006) Arboga Södra IF 2
Barkarö SK Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Barkarö SK
BK Forward Pojkar 7 (födda 2009) BK Forward
BK Forward Pojkar 9 (födda 2007) BK Forward Lundby
BK Forward Pojkar 10 (födda 2006) BK Forward Lundby
BK Forward Pojkar 11 (födda 2005) BK Forward
BK SPORT Pojkar 8 (födda 2008) BK Sport
BK SPORT Pojkar 11 (födda 2005) BK Sport 1
BK SPORT Pojkar 11 (födda 2005) BK Sport 2
Borensbergs IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Borensbergs IF
Dala-Floda IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Dala-Floda IF
Degerfors if ungdom Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Degerfors IF Ungdom
Deje ik Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Deje IK
Deje ik Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Deje IK
Dingtuna GIF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Dingtuna GIF F05/06
Eneby BK Pojkar 12 (födda 2004) Eneby BK
Eskilstuna Södra FF Pojkar 11 (födda 2005) Eskilstuna Södra FF
Eskilstuna Södra FF Pojkar 12 (födda 2004) Eskilstuna Södra FF
FBK Karlstad Pojkar 11 (födda 2005) FBK Karlstad P05-4
FC Djursholm Pojkar 10 (födda 2006) FC Djursholm
FC Djursholm Flickor 12-13 (födda 2003-2004) FC Djursholm F04 Vit
Forsby FF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Forsby FF F06
Forsby FF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Forsby FF F05
Gideonsbergs IF Pojkar 12 (födda 2004) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 9 (födda 2007) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Gideonsbergs IF
Glanshammar/Lillkyrka Pojkar 12 (födda 2004) Glanshammar/Lillkyrka
Glanshammar/Lillkyrka IF Pojkar 11 (födda 2005) Glanshammar/Lillkyrka IF
Glanshammars IF Pojkar 9 (födda 2007) Glanshammars IF
Glanshammars IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Glanshammars IF
Habo IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Habo IF
Hällestad fotboll Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Hällestad Fotboll
Hammarby IF Pojkar 9 (födda 2007) Hammarby IF
Hammarby IF Pojkar 10 (födda 2006) Hammarby IF 1
Hammarby IF Pojkar 10 (födda 2006) Hammarby IF P07 Lag 6
Hammarö FK Pojkar 9 (födda 2007) Hammarö FK 2
Hammarö FK Pojkar 9 (födda 2007) Hammarö FK 1
Hampetorp Odensbackens IF Flickor 9 (födda 2007) Hampetorp Odensbackens IF
Hanvikens SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Hanvikens SK
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2008) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 9 (födda 2007) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 10 (födda 2006) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2005) Hovsta IF
Hovsta IF Flickor 7-8 (födda 2008-2009) Hovsta IF
Hovsta IF Flickor 9 (födda 2007) Hovsta IF
Huddinge IF Pojkar 12 (födda 2004) Huddinge IF
IF Brommapojkarna Flickor 12-13 (födda 2003-2004) IF Brommapojkarna F03:2
IF Eker Örebro Pojkar 8 (födda 2008) IF Eker Örebro
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2007) IF Eker Örebro
IF Eker Örebro Pojkar 10 (födda 2006) IF Eker Örebro
IFK Askersund Pojkar 9 (födda 2007) IFK Askersund
IFK Askersund Pojkar 10 (födda 2006) IFK Askersund
IFK Askersund Pojkar 11 (födda 2005) IFK Askersund
IFK Askersund Flickor 10-11 (födda 2005-2006) IFK Askersund
IFK Askersund Flickor 12-13 (födda 2003-2004) IFK Askersund
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2009) IFK Hallsberg 1
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2009) IFK Hallsberg 2
IFK Hallsberg Pojkar 8 (födda 2008) IFK Hallsberg Lag 1
IFK Hallsberg Pojkar 8 (födda 2008) IFK Hallsberg Lag 2
IFK Hallsberg Pojkar 9 (födda 2007) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 10 (födda 2006) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 11 (födda 2005) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 12 (födda 2004) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Flickor 10-11 (födda 2005-2006) IFK Hallsberg F06-07
IFK Hallsberg Flickor 10-11 (födda 2005-2006) IFK Hallsberg F05
IFK Hallsberg Flickor 12-13 (födda 2003-2004) IFK Hallsberg F03-04
IFK Haninge Pojkar 7 (födda 2009) IFK Haninge P09:4
IF Kil Flickor 9 (födda 2007) IF Kil
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2009) IFK Kumla 2
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2009) IFK Kumla 1
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008) IFK Kumla 2
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008) IFK Kumla 3
IFK Kumla Pojkar 8 (födda 2008) IFK Kumla 1
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2007) IFK Kumla
IFK Mariefred Pojkar 11 (födda 2005) IFK Mariefred
IFK Mariefred Flickor 10-11 (födda 2005-2006) IFK Mariefred
IFK Mariestad Pojkar 9 (födda 2007) IFK Mariestad
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2005) IFK Mariestad
IFK Motala Pojkar 10 (födda 2006) IFK Motala 2
IFK Motala Pojkar 10 (födda 2006) IFK Motala 1
IFK Norrköping Pojkar 11 (födda 2005) IFK Norrköping Vit
IFK Norrköping Pojkar 11 (födda 2005) IFK Norrköping Röd
IFK Norrköping Pojkar 12 (födda 2004) IFK Norrköping
IF Tunabro Flickor 12-13 (födda 2003-2004) IF Tunabro
IK Oden Pojkar 8 (födda 2008) IK Oden
Ik Östria Lambohov Pojkar 10 (födda 2006) IK Östria Lambohov
IK Sleipner Pojkar 11 (födda 2005) IK Sleipner 1
IK Sleipner Pojkar 11 (födda 2005) IK Sleipner 2
IK Standard/ÄST Flickor 12-13 (födda 2003-2004) IK Standard/ÄST
IK Sturehov Pojkar 8 (födda 2008) IK Sturehov
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2006) IK Sturehov 1
IK Sturehov Pojkar 10 (födda 2006) IK Sturehov 2
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2005) IK Sturehov Lag 1
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2005) IK Sturehov Lag 2
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2004) IK Sturehov 2
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2004) IK Sturehov 1
IK Sturehov Flickor 9 (födda 2007) IK Sturehov 2
IK Sturehov Flickor 9 (födda 2007) IK Sturehov 1
Islingby IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Islingby IK
Karle IF Pojkar 12 (födda 2004) Karle IF
Karlskoga SK Pojkar 11 (födda 2005) Karlskoga SK
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2004) Karlskoga SK
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2008) Karlslunds IF HFK 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2008) Karlslunds IF HFK 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 9 (födda 2007) Karlslunds IF HFK Lag 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 9 (födda 2007) Karlslunds IF HFK Lag 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 9 (födda 2007) Karlslunds IF HFK Lag 3
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 (födda 2006) Karlslunds IF HFK 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 10 (födda 2006) Karlslunds IF HFK 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 11 (födda 2005) Karlslunds IF HFK
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (födda 2004) Karlslunds IF HFK Röd
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (födda 2004) Karlslunds IF HFK P05
Karlslunds IF HFK Pojkar 12 (födda 2004) Karlslunds IF HFK Blå
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2008) KB Karlskoga 1
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2008) KB Karlskoga 2
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2007) KB Karlskoga Blå
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2007) KB Karlskoga Gul
KIF Örebro DFF Flickor 7-8 (födda 2008-2009) KIF Örebro DFF
KIF Örebro DFF Flickor 9 (födda 2007) KIF Örebro DFF
KIF Örebro DFF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) KIF Örebro DFF F05
Knivsta IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Knivsta IK
Köping FF Pojkar 10 (födda 2006) Köping FF 2
Köping FF Pojkar 10 (födda 2006) Köping FF 1
Kopparbergs BK Pojkar 9 (födda 2007) Kopparbergs BK
Krokeks IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Krokeks IF
Laxå IF Pojkar 8 (födda 2008) Laxå IF
Laxå IF Pojkar 10 (födda 2006) Laxå IF
Laxå IF Pojkar 11 (födda 2005) Laxå IF
Lekebergs if Pojkar 7 (födda 2009) Lekebergs IF
Lekebergs if Pojkar 11 (födda 2005) Lekebergs IF
Lillån Fk Pojkar 9 (födda 2007) Lillån FK
Lillån Fk Flickor 7-8 (födda 2008-2009) Lillån FK
Lillån Fk Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Lillån FK
Lillån Fk Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Lillån FK
Linköping Kenty Pojkar 9 (födda 2007) Linköping Kenty Vit
Linköping Kenty Pojkar 9 (födda 2007) Linköping Kenty Svart
LSW IF Pojkar 12 (födda 2004) LSW IF
Ludvika FK Pojkar 8 (födda 2008) Ludvika FK Lag 2
Ludvika FK Pojkar 8 (födda 2008) Ludvika FK Lag 1
Ludvika FK Pojkar 12 (födda 2004) Ludvika FK
Mariebergs IK Pojkar 9 (födda 2007) Mariebergs IK
Mariebergs IK Pojkar 10 (födda 2006) Mariebergs IK
Mariestads BK Pojkar 10 (födda 2006) Mariestads BK
Mjölby AI FF Pojkar 11 (födda 2005) Mjölby AI FF
Mjölby AI FF Pojkar 12 (födda 2004) Mjölby AI FF
Mosjö SK Pojkar 8 (födda 2008) Mosjö SK
Motala AIF Pojkar 12 (födda 2004) Motala AIF
Norrby IK Pojkar 9 (födda 2007) Norrby IK
Nyköpings BIS Pojkar 9 (födda 2007) Nyköpings BIS
Nyköpings BIS Flickor 9 (födda 2007) Nyköpings BIS Lag 1
Örebro SK Söder Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Örebro SK Söder
Örebro SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2009) Örebro SK Ungdom
Örebro SK Ungdom Pojkar 8 (födda 2008) Örebro SK Ungdom Svart
Örebro SK Ungdom Pojkar 9 (födda 2007) Örebro SK Ungdom Svart Lag 1
Örebro SK Ungdom Pojkar 9 (födda 2007) Örebro SK Ungdom Svart Lag 2
Örebro SK Ungdom Pojkar 9 (födda 2007) Örebro SK Ungdom Vit
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 (födda 2005) Örebro SK Ungdom Svart
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 (födda 2005) Örebro SK Ungdom Röd
Örebro SK Ungdom Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Örebro SK Ungdom
Örebro Syrianska IF Pojkar 7 (födda 2009) Örebro Syrianska IF P2010
Örebro Syrianska IF Pojkar 8 (födda 2008) Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Pojkar 10 (födda 2006) Örebro Syrianska IF
Östansbo IS Pojkar 9 (födda 2007) Östansbo IS
Östansbo IS Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Östansbo IS
Östansjö IF Pojkar 8 (födda 2008) Östansjö IF
Östra almby FK Pojkar 7 (födda 2009) Östra Almby FK
Pålsboda/Sköllersta Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Pålsboda/Sköllersta
Rælingen FK, Norge Pojkar 10 (födda 2006) Rælingen FK, Norge 2
Rælingen FK, Norge Pojkar 10 (födda 2006) Rælingen FK, Norge 1
Rælingen FK, Norge Pojkar 11 (födda 2005) Rælingen FK, Norge
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2007) Rynninge IK
Rynninge IK Pojkar 10 (födda 2006) Rynninge IK
Rynninge IK Pojkar 11 (födda 2005) Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Rynninge IK
Säffle FF/SK Sifhälla Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Säffle FF/SK Sifhälla F05
Säters IF FK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Säters IF FK
Sk91 Pojkar 9 (födda 2007) SK91
Skärblacka IF Pojkar 10 (födda 2006) Skärblacka IF
Skärblacka IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Skärblacka IF F06-07
Skiljebo SK Pojkar 12 (födda 2004) Skiljebo SK
Skiljebo SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Skiljebo SK
Skinnskattebergs SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Skinnskattebergs SK
Sköllersta IF Pojkar 10 (födda 2006) Sköllersta IF
Skyllbergs Ik Pojkar 11 (födda 2005) Skyllbergs IK
SMÅ IF Flickor 12-13 (födda 2003-2004) SMÅ IF
Sollentuna FK Pojkar 12 (födda 2004) Sollentuna FK
Syrianska IF Pojkar 9 (födda 2007) Syrianska IF
Täby FK Pojkar 12 (födda 2004) Täby FK Norra
Triangelns IK Pojkar 10 (födda 2006) Triangelns IK Svart
Triangelns IK Pojkar 10 (födda 2006) Triangelns IK Grön
Triangelns IK Pojkar 11 (födda 2005) Triangelns IK Grön
Triangelns IK Pojkar 11 (födda 2005) Triangelns IK Svart
Ulvåkers IF Flickor 10-11 (födda 2005-2006) Ulvåkers IF
Ulvsby IF Pojkar 10 (födda 2006) Ulvsby IF
Västerås BK30 Pojkar 12 (födda 2004) Västerås BK30
Västerås BK30 Flickor 9 (födda 2007) Västerås BK30 1
Västerås BK30 Flickor 9 (födda 2007) Västerås BK30 2
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2004) Västerås IK 1
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2004) Västerås IK 2
Västerås SK Pojkar 11 (födda 2005) Västerås SK
Vik Pojkar 8 (födda 2008) Vik
Vikingstad SK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Vikingstad SK
Vingåkers IF Pojkar 10 (födda 2006) Vingåkers IF
Yxhults IK Flickor 12-13 (födda 2003-2004) Yxhults IK
IFK Hallsberg Ullmax