Detta är resultaten från Transtenscupen 2015. Se de senaste resultaten från Transtenscupen 2018 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008) Adolfsbergs IK 1
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008) Adolfsbergs IK 2
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008) Adolfsbergs IK 3
Adolfsbergs IK Pojkar 10 (födda 2005) Adolfsbergs IK Gul
Adolfsbergs IK Pojkar 10 (födda 2005) Adolfsbergs IK Svart
Adolfsbergs IK Pojkar 11 (födda 2004) Adolfsbergs IK Övre
Adolfsbergs IK Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Adolfsbergs IK Lag 2
Adolfsbergs IK Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Adolfsbergs IK Lag 3
Adolfsbergs IK Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Adolfsbergs IK Lag 1
Adolfsbergs IK Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Adolfsbergs IK
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2006) Arboga Södra IF 1
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2006) Arboga Södra IF 2
Arboga Södra IF Pojkar 12 (födda 2003) Arboga Södra IF
Barkarö SK Pojkar 8 (födda 2007) Barkarö SK Svart
Barkarö SK Pojkar 8 (födda 2007) Barkarö SK Röd
Barkarö SK Pojkar 8 (födda 2007) Barkarö SK Blå
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006) BK Forward 3
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006) BK Forward 2
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006) BK Forward Trängen Svart
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006) BK Forward Trängen Gul
BK Sport Pojkar 10 (födda 2005) BK Sport 1
BK Sport Pojkar 10 (födda 2005) BK Sport 2
BK Trix Flickor 11-12 (födda 2003-2004) BK Trix
Bollstanäs SK Pojkar 8 (födda 2007) Bollstanäs SK Lag 1
Bollstanäs SK Pojkar 8 (födda 2007) Bollstanäs SK Lag 2
Boo FF Pojkar 12 (födda 2003) Boo FF P03:6
Dagsbergs IF Pojkar 11 (födda 2004) Dagsbergs IF
Degerfors IF Ungdom Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Degerfors IF Ungdom
Eneby BK Pojkar 11 (födda 2004) Eneby BK
Fjugesta IF Pojkar 10 (födda 2005) Fjugesta IF
Furulunds IK Pojkar 12 (födda 2003) Furulunds IK
Furulunds IK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Furulunds IK
Garphyttans IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Garphyttans IF
Gideonsbergs IF Pojkar 11 (födda 2004) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Gideonsbergs IF
Gideonsbergs IF P05 Pojkar 10 (födda 2005) Gideonsbergs IF P05
Glanshammars IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Glanshammars IF
Grums IK FK Pojkar 11 (födda 2004) Grums IK FK
Gullspångs IF Pojkar 8 (födda 2007) Gullspångs IF
Gullspångs IF Pojkar 9 (födda 2006) Gullspångs IF
Habo IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Habo IF
Hammarby IF Pojkar 8 (födda 2007) Hammarby IF
Hampetorp/Odensbackens IF Pojkar 9 (födda 2006) Hampetorp/Odensbackens IF
Hampetorp/Odensbackens IF Pojkar 11 (födda 2004) Hampetorp/Odensbackens IF
Hampetorp/Odensbackens IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Hampetorp/Odensbackens IF
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2003) Hanvikens SK
Hertzöga BK Pojkar 12 (födda 2003) Hertzöga BK Gul
Hertzöga BK Pojkar 12 (födda 2003) Hertzöga BK Grön
Hidingsta IK Pojkar 9 (födda 2006) Hidingsta IK
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2007) Hovsta IF 1
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2007) Hovsta IF 2
Hovsta IF Pojkar 9 (födda 2006) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 10 (födda 2005) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2004) Hovsta IF
Hovsta IF Pojkar 12 (födda 2003) Hovsta IF
Hällbybrunns IF Pojkar 12 (födda 2003) Hällbybrunns IF
Högsjö BK Pojkar 12 (födda 2003) Högsjö BK
IF Eker Örebro Pojkar 7 (födda 2008) IF Eker Örebro 2
IF Eker Örebro Pojkar 7 (födda 2008) IF Eker Örebro 1
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2006) IF Eker Örebro 1
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2006) IF Eker Örebro 2
IFK Askersund Pojkar 8 (födda 2007) IFK Askersund
IFK Askersund Pojkar 9 (födda 2006) IFK Askersund
IFK Askersund Pojkar 10 (födda 2005) IFK Askersund
IFK Askersund Pojkar 12 (födda 2003) IFK Askersund
IFK Askersund Flickor 9-10 (födda 2005-2006) IFK Askersund F05
IFK Askersund Flickor 11-12 (födda 2003-2004) IFK Askersund
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2008) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 8 (födda 2007) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 9 (födda 2006) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 10 (födda 2005) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 11 (födda 2004) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Pojkar 12 (födda 2003) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Flickor 7-8 (födda 2007-2008) IFK Hallsberg
IFK Hallsberg Flickor 9-10 (födda 2005-2006) IFK Hallsberg F06
IFK Hallsberg Flickor 9-10 (födda 2005-2006) IFK Hallsberg F05
IFK Hallsberg Flickor 11-12 (födda 2003-2004) IFK Hallsberg F11-12
IFK Haninge BRB Pojkar 8 (födda 2007) IFK Haninge BRB Blå
IFK Haninge BRB Pojkar 8 (födda 2007) IFK Haninge BRB Vit
IFK Hedemora Flickor 11-12 (födda 2003-2004) IFK Hedemora
IFK Kristinehamn Pojkar 10 (födda 2005) IFK Kristinehamn
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2008) IFK Kumla Röd
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2008) IFK Kumla Blå
IFK Kumla Pojkar 7 (födda 2008) IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2006) IFK Kumla 2
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2006) IFK Kumla 1
IFK Kumla Pojkar 11 (födda 2004) IFK Kumla Blå
IFK Kumla Pojkar 11 (födda 2004) IFK Kumla Vit
IFK Kumla Pojkar 12 (födda 2003) IFK Kumla
IFK Lindesberg Pojkar 7 (födda 2008) IFK Lindesberg 2
IFK Lindesberg Pojkar 7 (födda 2008) IFK Lindesberg 1
IFK Mariefred Pojkar 10 (födda 2005) IFK Mariefred
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2004) IFK Mariestad
IFK Motala Pojkar 9 (födda 2006) IFK Motala 1
IFK Motala Pojkar 9 (födda 2006) IFK Motala 2
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2004) IFK Motala
IFK Wreta Kloster Pojkar 11 (födda 2004) IFK Wreta Kloster
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2006) IK Sturehov 1
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2006) IK Sturehov 2
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2003) IK Sturehov
IK Sturehov Flickor 7-8 (födda 2007-2008) IK Sturehov
Karle IF Pojkar 11 (födda 2004) Karle IF
Karlskoga SK Pojkar 11 (födda 2004) Karlskoga SK Orange
Karlskoga SK Pojkar 11 (födda 2004) Karlskoga SK Vit
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2003) Karlskoga SK
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2008) Karlslunds IF HFK P08 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 7 (födda 2008) Karlslunds IF HFK P08 1
Karlslunds IF HFK Pojkar 9 (födda 2006) Karlslunds IF HFK
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2007) KB Karlskoga Lag 2
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2007) KB Karlskoga Lag 1
KB Karlskoga Pojkar 8 (födda 2007) KB Karlskoga Lag 3
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006) KB Karlskoga 1
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006) KB Karlskoga 2
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006) KB Karlskoga 3
KIF Örebro DFF Flickor 7-8 (födda 2007-2008) KIF Örebro DFF F08
KIF Örebro DFF Flickor 7-8 (födda 2007-2008) KIF Örebro DFF
KIF Örebro DFF Flickor 9-10 (födda 2005-2006) KIF Örebro DFF
Kopparberg BK Pojkar 11 (födda 2004) Kopparberg BK
Köping FF Pojkar 12 (födda 2003) Köping FF Svart
Köping FF Pojkar 12 (födda 2003) Köping FF Röd
Latorps IF Pojkar 8 (födda 2007) Latorps IF
Laxå IF Pojkar 9 (födda 2006) Laxå IF
Laxå IF Pojkar 10 (födda 2005) Laxå IF
Lekebergs IF Pojkar 10 (födda 2005) Lekebergs IF
Lillkyrka IF Pojkar 12 (födda 2003) Lillkyrka IF
Lillån FK Pojkar 8 (födda 2007) Lillån FK
Lillån FK Pojkar 9 (födda 2006) Lillån FK P06 Lag 2
Lillån FK Pojkar 9 (födda 2006) Lillån FK P06 Lag 1
Lillån FK Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Lillån FK
Lillån FK Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Lillån FK
Lillån FK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Lillån FK 1
Lillån FK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Lillån FK 2
Malmslätts AIK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Malmslätts AIK
Mariebergs IK Pojkar 7 (födda 2008) Mariebergs IK 1
Mariebergs IK Pojkar 7 (födda 2008) Mariebergs IK 2
Mariestads BK Pojkar 10 (födda 2005) Mariestads BK
Mjölby Södra IF Pojkar 12 (födda 2003) Mjölby Södra IF
Mosjö SK Pojkar 8 (födda 2007) Mosjö SK
Nora Pershyttan BK Pojkar 9 (födda 2006) Nora Pershyttan BK
Nora Pershyttan BK Pojkar 11 (födda 2004) Nora Pershyttan BK
Norrstrands IF Pojkar 11 (födda 2004) Norrstrands IF
Norrstrands IF Pojkar 12 (födda 2003) Norrstrands IF vit
Norrstrands IF Pojkar 12 (födda 2003) Norrstrands IF röd
Nyköpings BIS Flickor 7-8 (födda 2007-2008) Nyköpings BIS
Pålsboda/Sköllersta Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Pålsboda/Sköllersta
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2006) Rynninge IK
Rynninge IK Pojkar 10 (födda 2005) Rynninge IK
Rynninge IK Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Rynninge IK
Rælingen FK, Norge Pojkar 9 (födda 2006) Rælingen FK, Norge
Skiljebo SK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Skiljebo SK F03 Gul
Skinnskattebergs SK Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Skinnskattebergs SK
Skogstorp GoIF Pojkar 12 (födda 2003) Skogstorp GoIF
Skärblacka IF Pojkar 10 (födda 2005) Skärblacka IF
SMÅ IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004) SMÅ IF
Surahammars FK Pojkar 11 (födda 2004) Surahammars FK
Syrianska IF Västerås Pojkar 10 (födda 2005) Syrianska IF Västerås 1
Syrianska IF Västerås Pojkar 10 (födda 2005) Syrianska IF Västerås P06
Tibro AIK FK Pojkar 11 (födda 2004) Tibro AIK FK
Tjällmo/Godegårds IF Pojkar 8 (födda 2007) Tjällmo/Godegårds IF
Tjällmo/Godegårds IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Tjällmo/Godegårds IF
Triangelns IK Pojkar 9 (födda 2006) Triangelns IK 1
Triangelns IK Pojkar 9 (födda 2006) Triangelns IK 2
Triangelns IK Pojkar 10 (födda 2005) Triangelns IK Svart
Triangelns IK Pojkar 10 (födda 2005) Triangelns IK Grön
Tullinge TP Pojkar 12 (födda 2003) Tullinge TP
Töreboda IK Pojkar 10 (födda 2005) Töreboda IK
Ulvsby IF Pojkar 11 (födda 2004) Ulvsby IF
Vikingstad SK Pojkar 9 (födda 2006) Vikingstad SK
Vivalla SK Pojkar 11 (födda 2004) Vivalla SK
Vretstorps IF Pojkar 9 (födda 2006) Vretstorps IF
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2004) Västerås IK P04:1 Gul
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2004) Västerås IK P04:1 Svart
Västerås SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2008) Västerås SK Ungdom 2
Västerås SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2008) Västerås SK Ungdom 1
Yxhults IK Pojkar 12 (födda 2003) Yxhults IK
Älvsjö AIK Pojkar 11 (födda 2004) Älvsjö AIK GUL
Älvsjö AIK Pojkar 11 (födda 2004) Älvsjö AIK VIT
Älvsjö AIK Pojkar 11 (födda 2004) Älvsjö AIK Blå
Örebro SK Ungdom Pojkar 10 (födda 2005) Örebro SK Ungdom Röd
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 (födda 2004) Örebro SK Ungdom
Örebro SK Ungdom Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Örebro SK Ungdom
Örebro Syrianska IF Pojkar 7 (födda 2008) Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Pojkar 10 (födda 2005) Örebro Syrianska IF
Örebro Syrianska IF Pojkar 11 (födda 2004) Örebro Syrianska IF
Östansbo IS Pojkar 11 (födda 2004) Östansbo IS
Östansbo IS Flickor 11-12 (födda 2003-2004) Östansbo IS
Östansjö IF Pojkar 7 (födda 2008) Östansjö IF
Östansjö IF Pojkar 10 (födda 2005) Östansjö IF
Östansjö IF Pojkar 11 (födda 2004) Östansjö IF
Östra Almby FK Pojkar 7 (födda 2008) Östra Almby FK
Östra Almby FK Pojkar 9 (födda 2006) Östra Almby FK P06
Östra Almby FK Pojkar 12 (födda 2003) Östra Almby FK
Östra Almby FK Flickor 9-10 (födda 2005-2006) Östra Almby FK
IFK Hallsberg Ullmax