Dette er resultater fra Transtenscupen 2015. Se de siste resultatene fra Transtenscupen 2019 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Pojkar 7 (födda 2008)
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 10 (födda 2005)
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 10 (födda 2005)
Adolfsbergs IK Övre Pojkar 11 (födda 2004)
Adolfsbergs IK Lag 3 Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Adolfsbergs IK Lag 1 Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Adolfsbergs IK Lag 2 Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Adolfsbergs IK Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2006)
Arboga Södra IF Pojkar 9 (födda 2006)
Arboga Södra IF Pojkar 12 (födda 2003)
Barkarö SK Blå Pojkar 8 (födda 2007)
Barkarö SK Svart Pojkar 8 (födda 2007)
Barkarö SK Röd Pojkar 8 (födda 2007)
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006)
BK Forward Trängen Svart Pojkar 9 (födda 2006)
BK Forward Trängen Gul Pojkar 9 (födda 2006)
BK Forward Pojkar 9 (födda 2006)
BK Sport Pojkar 10 (födda 2005)
BK Sport Pojkar 10 (födda 2005)
BK Trix Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Bollstanäs SK Lag 1 Pojkar 8 (födda 2007)
Bollstanäs SK Lag 2 Pojkar 8 (födda 2007)
Boo FF P03:6 Pojkar 12 (födda 2003)
Dagsbergs IF Pojkar 11 (födda 2004)
Degerfors IF Ungdom Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Eneby BK Pojkar 11 (födda 2004)
Fjugesta IF Pojkar 10 (födda 2005)
Furulunds IK Pojkar 12 (födda 2003)
Furulunds IK Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Garphyttans IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Gideonsbergs IF Pojkar 11 (födda 2004)
Gideonsbergs IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Gideonsbergs IF P05 Pojkar 10 (födda 2005)
Glanshammars IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Grums IK FK Pojkar 11 (födda 2004)
Gullspångs IF Pojkar 8 (födda 2007)
Gullspångs IF Pojkar 9 (födda 2006)
Habo IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Hammarby IF Pojkar 8 (födda 2007)
Hampetorp/Odensbackens IF Pojkar 9 (födda 2006)
Hampetorp/Odensbackens IF Pojkar 11 (födda 2004)
Hampetorp/Odensbackens IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Hanvikens SK Pojkar 12 (födda 2003)
Hertzöga BK Grön Pojkar 12 (födda 2003)
Hertzöga BK Gul Pojkar 12 (födda 2003)
Hidingsta IK Pojkar 9 (födda 2006)
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2007)
Hovsta IF Pojkar 8 (födda 2007)
Hovsta IF Pojkar 9 (födda 2006)
Hovsta IF Pojkar 10 (födda 2005)
Hovsta IF Pojkar 11 (födda 2004)
Hovsta IF Pojkar 12 (födda 2003)
Hällbybrunns IF Pojkar 12 (födda 2003)
Högsjö BK Pojkar 12 (födda 2003)
IF Eker Örebro Pojkar 7 (födda 2008)
IF Eker Örebro Pojkar 7 (födda 2008)
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2006)
IF Eker Örebro Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Askersund Pojkar 8 (födda 2007)
IFK Askersund Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Askersund Pojkar 10 (födda 2005)
IFK Askersund Pojkar 12 (födda 2003)
IFK Askersund F05 Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
IFK Askersund Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
IFK Hallsberg Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Hallsberg Pojkar 8 (födda 2007)
IFK Hallsberg Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Hallsberg Pojkar 10 (födda 2005)
IFK Hallsberg Pojkar 11 (födda 2004)
IFK Hallsberg Pojkar 12 (födda 2003)
IFK Hallsberg Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
IFK Hallsberg F05 Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg F06 Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
IFK Hallsberg F11-12 Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
IFK Haninge BRB Blå Pojkar 8 (födda 2007)
IFK Haninge BRB Vit Pojkar 8 (födda 2007)
IFK Hedemora Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
IFK Kristinehamn Pojkar 10 (födda 2005)
IFK Kumla Röd Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Kumla Blå Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Kumla Vit Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Kumla Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Kumla Vit Pojkar 11 (födda 2004)
IFK Kumla Blå Pojkar 11 (födda 2004)
IFK Kumla Pojkar 12 (födda 2003)
IFK Lindesberg Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Lindesberg Pojkar 7 (födda 2008)
IFK Mariefred Pojkar 10 (födda 2005)
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2004)
IFK Motala Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Motala Pojkar 9 (födda 2006)
IFK Motala Pojkar 11 (födda 2004)
IFK Wreta Kloster Pojkar 11 (födda 2004)
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2006)
IK Sturehov Pojkar 9 (födda 2006)
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2003)
IK Sturehov Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Karle IF Pojkar 11 (födda 2004)
Karlskoga SK Orange Pojkar 11 (födda 2004)
Karlskoga SK Vit Pojkar 11 (födda 2004)
Karlskoga SK Pojkar 12 (födda 2003)
Karlslunds IF HFK P08 2 Pojkar 7 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK P08 1 Pojkar 7 (födda 2008)
Karlslunds IF HFK Pojkar 9 (födda 2006)
KB Karlskoga Lag 2 Pojkar 8 (födda 2007)
KB Karlskoga Lag 1 Pojkar 8 (födda 2007)
KB Karlskoga Lag 3 Pojkar 8 (födda 2007)
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006)
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006)
KB Karlskoga Pojkar 9 (födda 2006)
KIF Örebro DFF F08 Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
KIF Örebro DFF Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
KIF Örebro DFF Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Kopparberg BK Pojkar 11 (födda 2004)
Köping FF Svart Pojkar 12 (födda 2003)
Köping FF Röd Pojkar 12 (födda 2003)
Latorps IF Pojkar 8 (födda 2007)
Laxå IF Pojkar 9 (födda 2006)
Laxå IF Pojkar 10 (födda 2005)
Lekebergs IF Pojkar 10 (födda 2005)
Lillkyrka IF Pojkar 12 (födda 2003)
Lillån FK Pojkar 8 (födda 2007)
Lillån FK P06 Lag 1 Pojkar 9 (födda 2006)
Lillån FK P06 Lag 2 Pojkar 9 (födda 2006)
Lillån FK Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Lillån FK Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Lillån FK Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Lillån FK Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Malmslätts AIK Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Mariebergs IK Pojkar 7 (födda 2008)
Mariebergs IK Pojkar 7 (födda 2008)
Mariestads BK Pojkar 10 (födda 2005)
Mjölby Södra IF Pojkar 12 (födda 2003)
Mosjö SK Pojkar 8 (födda 2007)
Nora Pershyttan BK Pojkar 9 (födda 2006)
Nora Pershyttan BK Pojkar 11 (födda 2004)
Norrstrands IF Pojkar 11 (födda 2004)
Norrstrands IF röd Pojkar 12 (födda 2003)
Norrstrands IF vit Pojkar 12 (födda 2003)
Nyköpings BIS Flickor 7-8 (födda 2007-2008)
Pålsboda/Sköllersta Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Rynninge IK Pojkar 9 (födda 2006)
Rynninge IK Pojkar 10 (födda 2005)
Rynninge IK Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Rælingen FK, Norge Pojkar 9 (födda 2006)
Skiljebo SK F03 Gul Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Skinnskattebergs SK Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Skogstorp GoIF Pojkar 12 (födda 2003)
Skärblacka IF Pojkar 10 (födda 2005)
SMÅ IF Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Surahammars FK Pojkar 11 (födda 2004)
Syrianska IF Västerås Pojkar 10 (födda 2005)
Syrianska IF Västerås P06 Pojkar 10 (födda 2005)
Tibro AIK FK Pojkar 11 (födda 2004)
Tjällmo/Godegårds IF Pojkar 8 (födda 2007)
Tjällmo/Godegårds IF Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Triangelns IK Pojkar 9 (födda 2006)
Triangelns IK Pojkar 9 (födda 2006)
Triangelns IK Grön Pojkar 10 (födda 2005)
Triangelns IK Svart Pojkar 10 (födda 2005)
Tullinge TP Pojkar 12 (födda 2003)
Töreboda IK Pojkar 10 (födda 2005)
Ulvsby IF Pojkar 11 (födda 2004)
Vikingstad SK Pojkar 9 (födda 2006)
Vivalla SK Pojkar 11 (födda 2004)
Vretstorps IF Pojkar 9 (födda 2006)
Västerås IK P04:1 Svart Pojkar 11 (födda 2004)
Västerås IK P04:1 Gul Pojkar 11 (födda 2004)
Västerås SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2008)
Västerås SK Ungdom Pojkar 7 (födda 2008)
Yxhults IK Pojkar 12 (födda 2003)
Älvsjö AIK GUL Pojkar 11 (födda 2004)
Älvsjö AIK Blå Pojkar 11 (födda 2004)
Älvsjö AIK VIT Pojkar 11 (födda 2004)
Örebro SK Ungdom Röd Pojkar 10 (födda 2005)
Örebro SK Ungdom Pojkar 11 (födda 2004)
Örebro SK Ungdom Flickor 9-10 (födda 2005-2006)
Örebro Syrianska IF Pojkar 7 (födda 2008)
Örebro Syrianska IF Pojkar 10 (födda 2005)
Örebro Syrianska IF Pojkar 11 (födda 2004)
Östansbo IS Pojkar 11 (födda 2004)
Östansbo IS Flickor 11-12 (födda 2003-2004)
Östansjö IF Pojkar 7 (födda 2008)
Östansjö IF Pojkar 10 (födda 2005)
Östansjö IF Pojkar 11 (födda 2004)
Östra Almby FK Pojkar 7 (födda 2008)
Östra Almby FK P06 Pojkar 9 (födda 2006)
Östra Almby FK Pojkar 12 (födda 2003)
Östra Almby FK Flickor 9-10 (födda 2005-2006)